Hagyományos jó szereplés az Ipoly-menti Asztalitenisz versenyen

Vámosmikola a környék asztalitenisz életének központja és fellegvára. A helyi általános iskola és asztalitenisz szakosztály minden évben megrendezi az Ipoly-menti Asztalitenisz versenyt általános iskolások számára.

A Szőnyi István Általános Iskola és AMI tanulói közül a sportág kedvelői minden évben lelkesen vesznek részt ezen a rendezvényen. A tavalyi évhez hasonlóan – akkor csapatban Arany kupát nyertünk és egyéniben is rangos helyezésekkel tértünk haza – most is az ötödik-hatodikos korosztályban képviselték az iskolát tanulóink. Nagy örömömre idén először a lányok is elindultak a versenyen és mindjárt egyéni arany és ezüstérmet hoztak haza. A  fiúk is folytatták a jó hagyományokat, korosztályos első és harmadik helyezést értek el. Az összesített csapateredmény alapján pedig Ezüst serleget vehettünk át.

Csapatunk összetétele és az egyéni eredmények a következők voltak:

Visontai-Kovach Bori 5.o., első helyezés

Bereczky Lilla 5.o., második helyezés