Szeptemberi események iskolánkban

Hamar elszállt a nyár és szeptember 1-jén újra sok nevetéssel, vidámsággal, gyerekzsivajjal telt meg az iskolaépület.

Kedves hagyomány iskolánkban, hogy a nyolcadik osztályos tanulók, kísérik át az óvodából a még félénk, megszeppent elsős diákokat. Az ünnepélyes tanévnyitó 8 órakor kezdődött, melyet Galambosi Erzsébet megbízott igazgatónő nyitott meg, majd a vendégek köszöntője követett. Nagy örömünkre, Beer Miklós nyugalmazott püspök úr is jelen volt ünnepségünkön, aki kedves történetével, szavaival Isten áldását kérte az új tanévre. Az egybegyűlt diákokat, pedagógusokat, szülőket köszöntötte még az önkormányzat részéről Ferenczy Ernő Ervin alpolgármester úr, Faludy Károly német nemzetiségi önkormányzat elnöke, és a szülői szervezet részéről Argay Nóra is megtisztelt bennünket jelenlétével.

A kedves, bensőséges ünnepi műsorban a legkisebbeké volt a főszerep, verset mondtak, majd iskolánk tanulói zenéltek, mondtak verset.